W związku ze zmianą właściciela - wszystkie konta Klientów zarejestrowanych do roku 2020 zostały usunięte.

Proszę o ponowną rejestrację; przepraszam za zaistniałe niedogodności, wynikające z przepisów o ochronie danych osobowych.

W przypadku trudności z rejestracją lub dokonaniem zamówienia proszę skorzystać z nowej wersji sklepu na stronie http://ad9bis.vot.pl/

Regulamin sklepu

MINIMALNA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA WYNOSI 50zł (bez kosztów wysyłki).

1. Warunki ogólne

 • Sklep AD9BIS oferuje sprzedaż detaliczną przez internet pod adresem modele-ad9bis.pl oraz osobiście w siedzibie firmy.

 • Sklep prowadzi sprzedaż:

- Części zamiennych (niemontowanych lub używanych) niezbędnych do napraw i przeróbek taboru, makiet i dioram

- Modeli używanych, lecz wolnych od braków technicznych.

Każdy produkt poniżej nazwy posiada informację "stan" ("używane", "nieużywane").  W przypadku modeli używanych, wszelkie ubytki (w detalach, jak również właściwości techniczne lokomotyw) lub zmiany w porównaniu ze stanem fabrycznym zawarte są każdorazowo w sposób wyraźny w opisie. Produkty nieposiadające stosownej informacji są wolne od wad powstałych w wyniku ich uprzedniego użytkowania. Stan lakieru dokumentowany jest z kolei zdjęciami pokazującymi realny wygląd oferowanego przedmiotu. Sklep oferuje możliwość dosłania dodatkowych fotografii na indywidualne (sprecyzowane) życzenie zainteresowanego. W tym celu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. 

Każdy model wagonu oraz lokomotywy posiada informację, w jakim opakowaniu (producenta, zastępczym) zostanie dostarczony Kupującemu. W przypadku braku oryinalnego opakowania, sklep zapewnia odpowiednio dostosowane solidne opakowanie zastępcze. Akcesoria modelarskie wysyłane są odpowiednio do wagi oraz gabatyru zamówionych przedmiotów.

 • Ceny podawane przy produktach są cenami brutto. Ze względu na fakt, iż oferowany sprzęt nie jest fabrycznie nowy lecz używany, sklep nie wystawia faktur VAT za zakupiony sprzęt.

 • Kupujący wybierający wysyłkę za pomocą Poczty Polskiej lub Inpost zobowiązany jest do poniesienia kosztów przesyłki widocznych w momencie składania zamówienia.

 • Jeśli wartość zakupu przekroczy 300zł, przesyłka adresowana na terytorium RP nadawana jest Pocztą Polską na koszt sklepu (w przypadku opłaty za pobraniem, koszt przesyłki stanowi wtedy jedynie dopłatę w wysokości 8zł).

 •  Przy zakupie towarów o różnych kosztach przesyłki - zostanie ustalony jeden łączny koszt wysyłki . W przypadku zamówienia większej ilości części zamiennych- koszt przesyłki może być mniejszy niż podany w zamówieniu (opłata za wysyłkę powyżej łącznej wartości 70zł naliczana jest jak za paczkę). W takiej sytuacji Kupujący- jeśli uzna koszt przesyłki za zbyt wysoki- proszony jest o kontakt celem uzgodnienia indywidualnej opłaty za przesyłkę.

 • Istnieje możliwość zapakowania zamówionych produktów w opakowanie ozdobne. Usługa ta wiąże się dopłatą w wysokości 5zł (domyślnie nie pobierane są żadne dodatkowe koszty związane z zapakowaniem przesyłki).
 
 • Gdyby wystąpiły okoliczności uniemożliwiające całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia (bądź jego części), firma Ad9bis PHU zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia, a o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego i zwrócić koszty, jeżeli dokonano już przelewu.

 • Klient, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić (bez podania przyczyn) w terminie 14 dni. W tym celu należy przesłać na adres Sklepu odpowiednie oświadczenie (na piśmie bądź drogą elektroniczną). Podany termin liczy się od dnia wydania rzeczy. Do zachowania powyższego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. WZÓR OŚWIADCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY
 
 • W przypadku zwrotu zakupionych produktów niezbędne jest przesłanie na adres sklepu dowodu ich zakupu.
 
 • Zakup w sklepie internetowym http://modele-ad9bis.pl/oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

 • Stałym klientom sklep oferuje ponadto bezpłatne naprawy, o ile nie wymagają wymiany części (klient ponosi jedynie koszt niezbędnych artykułów), porady dotyczące eksploatacji taboru, podłączeń elektrycznych, projektowania oraz wykonania makiet.

 • Zakupione przedmioty mogą być magazynowane w sklepie i wysyłane na życzenie Kupującego co jakiś czas (np. raz w miesiącu).

 

2. Formy płatności

 • Przelew na wskazane konto bankowe (w złotówkach bądź euro) - towar zostanie wysłany w ciągu 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty

 • Płatność gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie Sklepu

 • W przypadku wyboru przesyłki realizowanej za pomocą Inpost, jedyną metodą płatności jest przelew na konto bankowe Sklepu
 
 

3. Reklamacje

Na zakupiony towar sklep udziela rękojmi zgodnie z Ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego. Nie podlegają rękojmi uszkodzenia  (mechaniczne, elektryczne) wynikłe z niewłaściwego obchodzenia się ze sprzętem przez Kupującego.

 

O nas

Dane adresowe:

AD9- ADAM DUCIN

ul. Świerkowa 22

20-834 Lublin

NIP: 712-165-20-53

REGON: 385540672

Ewidencja działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

www.modele-ad9bis.pl

NOWA WERSJA SKLEPU INTERNETOWEGO

adres e-mail: ad9bis@gmail.com

tel. 660413844

 

Na stronie zostały zamieszczone zdjęcia makiety kolejowej Pana Sławomira Nahrebeckiego z Góry Puławskiej.